ЮРИДИЧНЕ БЮРО

«Ксенія Гольдарб і партнери»

«Для нас не важливо, на чиєму

боці сила, - важливо лише те,

на чиїй стороні право»

Адреса, Телефон:

м. Київ, вул. О. Пчілки, буд. 5, офіс 271,

каб. №2 (3 поверх)

044 223-51-75

095 704-38-55

094 823-38-75

 

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця 9.00-18.00

субота та неділя - 

за попереднім записом

Для юридичних осіб:

для фізичних осіб:

ЗАХИСТ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ У КИЄВІ ТА ОБЛАСТІ

Функцію захисту прав споживачів в Київському регіоні, як і в інших регіонах України, покладено на територіальні управління захисту прав споживачів, право на звернення до які мають всі без винятку громадяни нашої країни. Однак більшість наших громадян, купивши неякісний товар або сплативши недобросовісно надану послугу, не поспішають відстоювати свої права, тим самим заохочуючи недобросовісних виробників і продавців. Подібна поведінка споживачів пояснюється наявністю величезної кількості нормативно-правових актів, в суть яких необхідно вникнути, щоб довести свою правоту.

Якщо Ви вирішили у що б то не стало відстояти свої права, то можете сміливо звертатися до Юридичного бюро "Ксенія Гольдарб і партнери". Наші адвокати обов'язково допоможуть Вам повернути витрачені гроші, замінити товар неналежної якості на аналогічний якісний товар, залучити порушника до відповідальності, домогтися компенсації за заподіяну моральну шкоду.

В рамках захисту прав споживачів у Києві і Київській області адвокатами нашого Юридичного бюро надаються такі види юридичних послуг:

  • складання заяв, скарг, повідомлень про факти порушень прав споживачів в компетентні державні органи;
  • допомога у мирному врегулюванні спору без судової тяганини, складання проекту мирової угоди, представлення інтересів клієнта у процесі досудового врегулювання спору;
  • ведення переговорів з суб'єктами господарювання (виробниками неякісної продукції, виконавцями робіт або послуг, продавцями товарів тощо) про добровільне усунення порушень прав споживачів та їх відновленні;
  • складання позовної заяви до суду;
  • представлення інтересів клієнта в суді і на етапі виконавчого провадження;
  • консультації з будь-яких питань, що стосуються захисту прав споживачів у Києві та області.