ЮРИДИЧНЕ БЮРО

«Ксенія Гольдарб і партнери»

«Для нас не важливо, на чиєму

боці сила, - важливо лише те,

на чиїй стороні право»

Адреса, Телефон:

м. Київ, вул. О. Пчілки, буд. 5, офіс 271,

каб. №2 (3 поверх)

044 223-51-75

095 704-38-55

094 823-38-75

 

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця 9.00-18.00

субота та неділя - 

за попереднім записом

Для юридичних осіб:

для фізичних осіб:

ВИКОНАВЧЕ ПРОВАДЖЕННЯ В КИЄВІ

Рішення суду, винесене на Вашу користь, далеко не завжди означає негайну виплату сум по ньому з боку відповідача. Після винесення судового рішення та набрання ним законної сили, за заявою тієї сторони, на чию користь винесено таке рішення (стягувача), органами Державної виконавчої служби України відкривається виконавче провадження, задачею якого є примусове стягнення з Вашого боржника належних Вам сум. Часто саме на стадії виконавчого провадження в Києві наші клієнти стикаються з тим, що державними виконавцями не приймаються ніякі заходи з примусового виконання судового рішення.

Головними причинами цього служать як висока зайнятість державних виконавців, так і халатне ставлення більшості з них до виконання своїх професійних обов'язків. У результаті такої бездіяльності виконавців Ваш боржник встигає з легкістю продати (подарувати) будь-кому все своє майно, списати грошові кошти зі своїх банківських рахунків, або вчинити ряд інших дій, спрямованих на умисне ухилення від виконання рішення суду.

Тільки юрист (адвокат), що спеціалізується на виконавчому провадженні в Донецьку, зможе реально оцінити перспективи виконання рішення суду відповідачем і надати професійну допомогу своєму клієнту.

Послуги юриста з супроводу виконавчого провадження в Києві нерідко потрібні і відповідачам, наприклад, для того, щоб грамотно провести переговори з добровільного виконання рішення суду, домогтися розстрочки виконання судового рішення, зміни порядку і способу виконання рішення і т.д.

Супровід виконавчого провадження в Києві включає в себе ряд послуг:

  • юридичні консультації з питань, що виникають при виконанні судових рішень;
  • відстрочку/розстрочку виконання рішення суду;
  • зміна способу і порядку виконання рішення суду;
  • підготовка скарг на дії/бездіяльність державних виконавців;
  • вилучення майна з-під арешту (опису);
  • представництво інтересів громадян на стадії виконання судових рішень.