ЮРИДИЧНЕ БЮРО

«Ксенія Гольдарб і партнери»

«Для нас не важливо, на чиєму

боці сила, - важливо лише те,

на чиїй стороні право»

Адреса, Телефон:

м. Київ, вул. О. Пчілки, буд. 5, офіс 271,

каб. №2 (3 поверх)

044 223-51-75

095 704-38-55

094 823-38-75

 

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця 9.00-18.00

субота та неділя - 

за попереднім записом

Для юридичних осіб:

для фізичних осіб:

Адвокат по трудовим спорам у Києві - Позняки, Осокорки - захист трудових прав

Незважаючи на те, що права і обов'язки як працівника, так і роботодавця, чітко прописані в КЗпП України, законах та підзаконних актах України, численних локальних актах про трудові права працівника, на відміну від його трудових обов'язків, роботодавці згадують не часто. Небагато знають про свої права і самі наймані працівники, внаслідок чого не можуть надалі себе правильно захистити, відстояти свою позицію, домогтися від роботодавця справедливої компенсації за порушення своїх прав.

Якщо Ви вважаєте, що Ваші трудові права були порушені або продовжують систематично порушуватися, то юридична консультація фахівця з питань трудових правовідносин Вам просто необхідна. Під час консультації юристи (адвокати) нашого бюро розкажуть Вам про те, які норми чинного законодавства по відношенню до Вас були порушені з боку роботодавця; які заходи можна вжити для відновлення Ваших порушених трудових прав; яка відповідальність загрожує Вашому роботодавцю за порушення трудових прав працівників і багато іншого.

Адвокат у Києві - досвідчені фахівці на охороні ваших інтересів у трудових спорах

Відзначимо, що адвокат по трудовим спорам (Київ) працює найчастіше не в залах суду. Як правило, до цього справа не доходить. Роботодавець, коли бачить співробітника, що відмінно орієнтується в питаннях трудового законодавства та готов в будь-який момент звернутися до судових та правоохоронних органів за захистом своїх порушених прав, зазвичай приймає рішення слідувати букві закону і йде назустріч такому працівникові.

Проте, якщо захист своїх трудових прав мирним шляхом Вам не вдався, наші юристи готові відстояти Ваші права та інтереси у всіх судових органах України.

Найчастіше адвокат по трудовим спорам (Київ) потрібен людям незаконно звільненим з роботи; громадянам, яким затримують або не виплачують у повному обсязі заробітну плату; працівникам, незаконно залученим до дисциплінарної відповідальності й т.і.

 

Юридичне бюро "Ксенія Гольдарб і партнери" знаходиться поряд зі станціями метро Осокорки і Позняки та надає наступні послуги в галузі трудових правовідносин:

  • Юридичні консультації, в т.ч. з питань стягнення заборгованості з заробітної плати; незаконного звільнення з роботи і можливості подальшого відновлення на попередньому робочому місці; правочинності дисциплінарного стягнення; стягнення з роботодавця невиплачених працівникові при звільненні належних грошових коштів; відшкодування шкоди, завданої здоров'ю працівника на робочому місці та інше.
  • Підготовка та подача будь-яких позовних заяв;
  • Представництво інтересів працівника в судах;
  • Складання усіх процесуальних документів, а також заяв в правоохоронні органи, органи державної влади та місцевого самоврядування з приводу захисту порушених трудових прав працівника.