ЮРИДИЧНЕ БЮРО

«Ксенія Гольдарб і партнери»

«Для нас не важливо, на чиєму

боці сила, - важливо лише те,

на чиїй стороні право»

Адреса, Телефон:

м. Київ, вул. О. Пчілки, буд. 5, офіс 271,

каб. №2 (3 поверх)

044 223-51-75

095 704-38-55

094 823-38-75

 

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця 9.00-18.00

субота та неділя - 

за попереднім записом

Для юридичних осіб:

для фізичних осіб:

Адвокат по сімейним спорам у Києві - Осокорки, Позняки. Сімейні і спадкові правовідносини

Незважаючи на те, що сімейні відносини найчастіше з'ясовуються самостійно і в несудовому порядку, у випадках розлучення виникає ряд питань, вирішити які без участі юристів практично неможливо. До таких проблем належить розділ спільно нажитого майна, визначення майбутнього місця проживання дитини, розміру аліментів і т.і. І лише деякі пари можуть розлучитися і врегулювати всі витікаючі питання без судових розглядів. Найчастіше це люди, які встигли пожити разом недовго, і їх не пов'язують ні діти, ні спільно нажите майно.

Ваш адвокат на Осокорках та Позняках - ефективне врегулювання усіх питань з сімейних спорів та правовідносин у Києві

Відзначимо, що для подружжя подібні судові розгляди можуть бути непростими не тільки з правової точки зору, але і з емоційної, оскільки під час процесу доводиться висвітлювати подробиці особистого життя пари, вислуховувати претензії, образи з боку колишніх коханих. Тому у подібних обставинах залучення адвоката по сімейним спорам (Київ) є поширеною практикою. У цьому випадку юрист (адвокат) на підставі довіреності або договору про надання правових послуг адвоката представить і захистить в суді інтереси свого клієнта, що дозволить зробити процес менш болісним для обох сторін.

 

Ще одна процедура, в якій не обійтися без юриста з сімейного права - складання шлюбних контрактів, які дозволяють уникнути зайвих питань і претензій з боку банків, ділових партнерів і організацій. Лише в деяких випадках шлюбні договори містять регламентацію внутрішньосімейних майнових відносин. Саме тому складання шлюбних контрактів у Києві та інших великих містах нашої країни з кожним роком стає все більш затребуваною юридичною послугою з боку забезпечених і ділових людей.

 

Послуги адвоката по сімейним спорам (Київ ст. м. Осокорки, Позняки) включають до себе:

  • юридичні консультації з питань даної сфери;
  • складання шлюбних контрактів, договорів про поділ майна подружжя, договорів про виплату аліментів;
  • представлення інтересів клієнта ( в т.ч. і в суді) при розділі майна та в шлюборозлучному процесі;
  • представлення інтересів клієнта при визначенні часу і порядку зустрічей з дитиною;
  • підготовку позовів до суду про розірвання шлюбу; про розділ майна; про стягнення аліментів; про визначення місця проживання дитини; про позбавлення батьківських прав; про встановлення батьківства (материнства) та інше;
  • представництво інтересів громадян в судах по вищезазначених справах.

 

Оформлення спадщини - ще одна проблема, вирішити яку Вам завжди допоможуть фахівці з спадкових правовідносин Юридичного бюро "Ксенія Гольдарб і партнери". І якщо в одних випадках для правильного оформлення спадщини достатньо лише кількох консультацій, то в разі виникнення конфлікту інтересів між правонаступниками або іншими зацікавленими особами справа може дійти і до судових розглядів. Отже, Юридичне бюро "Ксенія Гольдарб і партнери " пропонує ряд послуг, що сприяють швидкому оформленню (отриманню) спадка:

  • консультування з питань оформлення спадщини, порядку прийняття спадщини, оподаткування спадщини та інше;
  • представництво інтересів громадян в суперечках про визнання недійсними заповітів; встановленні фактів споріднення з спадкодавцем; встановленні фактів спільного проживання зі спадкодавцем однією сім'єю; визнання права власності на майно в порядку спадкування та інше;
  • відновлення строків для прийняття спадщини.