ЮРИДИЧНЕ БЮРО

«Ксенія Гольдарб і партнери»

«Для нас не важливо, на чиєму

боці сила, - важливо лише те,

на чиїй стороні право»

Адреса, Телефон:

м. Київ, вул. О. Пчілки, буд. 5, офіс 271,

каб. №2 (3 поверх)

044 223-51-75

095 704-38-55

094 823-38-75

 

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця 9.00-18.00

субота та неділя - 

за попереднім записом

Для юридичних осіб:

для фізичних осіб:

Реєстрація ЧП і ТОВ у Києві - професійне рішення усіх юридичних питань

Відкриття власного підприємства потребує ретельної допомоги та вирішення важливих питань. Щоб почати займатися власною справою, необхідно обрати організаційно-правову форму Вашого бізнесу. Існує значна кількість можливих форм ведення бізнесу на території нашої держави, що передбачає реєстрацію фізичної особи-підприємця (ФОП), реєстрацію товариства з обмеженою відповідальністю, реєстрацію чп (приватного підприємства) тощо. Оскільки, реєстрація чп або іншої форми власності – кропітка процедура, яка має свої особливості, ми пропонуємо Вам допомогу від кращих юристів столиці, які забезпечать успішне ведення Вашого бізнесу.

Реєстрація ТОВ - Київ та Київська область

Реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю – обов’язкова умова здійснення повноцінної підприємницької діяльності в межах української держави та полягає у проведенні процедури, що підтверджується внесенням даних про організацію в Єдиний реєстр підприємств. Тепер Вам не потрібно докладати додаткові зусилля, щоб здійснити реєстрацію ТОВ у Києві, наша команда професійних юристів здійснить весь комплекс юридичної роботи в найкоротші терміни.

Реєстрація ЧП, ФОП у Києві та Київській області

ФОП – проста і найбільш зручна форма ведення бізнесу для підприємців-початківців. Вона не вимагає глибоких знань податкового та бухгалтерського обліку, крім того, процес реєстрації ФОП у Києві, як і в інших українських містах, набагато простіший і займає істотно менше часу, – у порівнянні з реєстрацією юридичної особи.

Якщо Ви не бажаєте витрачати час і вникати в нюанси, як проходить реєстрація ФОП (Київ та Київська область), то можете доручити цю роботу фахівцям Юридичного бюро «Ксенія Гольдарб і партнери». За підсумками нашої роботи Ви отримаєте: довідки з органів соціального страхування, управління пенсійного фонду, податкової служби про постановку Вас на облік як фізичної особи-підприємця, печатку фізичної особи-підприємця, виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців про реєстрацію Вас як фізичної особи-підприємця, а також повну юридичну консультацію щодо подальшого здійснення Вами підприємницької діяльності.

Ліквідація ФОП у Києві та області

Хоча почати свою справу зараз досить просто, його успіх часто непередбачуваний, адже навіть сама блискуча ідея може обернутися невдачею, після якої бізнес доводиться ліквідовувати. При цьому, процес закриття (ліквідації) ФОП відбере у Вас набагато більше сил і часу, ніж процес реєстрації фізичної особи-підприємця.

Якщо Ви не маєте можливості самостійно займатися ліквідацією свого бізнесу, то Юридичне бюро «Ксенія Гольдарб і партнери» пропонує Вам таку послугу, як ліквідація ФОП в Києві і Київській області.

Для проведення роботи по закриттю (ліквідації) ФОП нам буде потрібен від Вас ряд документів, перелік яких Ви отримаєте під час консультації з нашим юристом. Після того, як ліквідація ФОП буде завершена, ми передамо Вам повний пакет документів, що підтверджують припинення діяльності ФОП.

Про всі передбачені чинним законодавством способи закриття (ліквідації) ФОП в Києві і Київській області Ви зможете дізнатися докладніше на консультації у юристів (адвокатів) Юридичного бюро «Ксенія Гольдарб і партнери».

Інші послуги

Реєстрація / ліквідація фізичної особи-підприємця: надання послуг з реєстрації / ліквідації фізичної особи-підприємця «під ключ» (реєстрація в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, отримання довідок з податкової служби, управління пенсійного фонду та фондів соціального страхування про взяття фізичної особи-підприємця на облік, правова допомога у виборі системи оподаткування фізичної особи-підприємця, виготовлення печатки тощо).