ЮРИДИЧНЕ БЮРО

«Ксенія Гольдарб і партнери»

«Для нас не важливо, на чиєму

боці сила, - важливо лише те,

на чиїй стороні право»

Адреса, Телефон:

м. Київ, вул. О. Пчілки, буд. 5, офіс 271,

каб. №2 (3 поверх)

044 223-51-75

095 704-38-55

094 823-38-75

 

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця 9.00-18.00

субота та неділя - 

за попереднім записом

Для юридичних осіб:

для фізичних осіб:

ПРЕДСТАВНИЦТВО В СУДІ В КИЄВІ

Кожен громадянин України має право звернутися до суду, якщо вважає, що його права були порушені тим чи іншим чином. Однак, багато хто не використовують це право хоча б тому, що погано собі уявляють, з чого потрібно почати судовий процес і в який суд взагалі варто звертатися.

Крім того, при подачі позовної заяви в суд існує безліч нюансів і тонкощів, незнання і недотримання яких призводить до залишення Вашого позову без розгляду або відмови у відкритті провадження у справі. Тому, якщо Ви хочете уникнути втрати часу і нервів, і як можна швидше вирішити свою проблему через суд, то пропонуємо Вам звернутися за допомогою в Юридичне бюро "Ксенія Гольдарб і партнери", яке пропонує послугу представництва в судах Києва, Києвської області та України.

Відзначимо, що часто самостійна подача позовних заяв до судів закінчується невдачею й не так через порушення в документах, скільки через зайнятість судів, співробітники яких шукають в документах найменші неточності, щоб відхилити заяву. Тому, настійно рекомендуємо Вам відразу звернутися до професіоналів.

Представництво в судах Києва, Києвської області, України адвокатами Юридичного бюро "Ксенія Гольдарб і партнери" передбачає складання позовних заяв, відгуків на позовні заяви, пояснень, клопотань, скарг на рішення суду і т.д .. Ми готові представляти Ваші інтереси в судах будь-якої юрисдикції та інстанції у цивільних, сімейних, трудових, земельних, адміністративних, господарських спорах; по кримінальних справах і справах про адміністративні правопорушення.