ЮРИДИЧНЕ БЮРО

«Ксенія Гольдарб і партнери»

«Для нас не важливо, на чиєму

боці сила, - важливо лише те,

на чиїй стороні право»

Адреса, Телефон:

м. Київ, вул. О. Пчілки, буд. 5, офіс 271,

каб. №2 (3 поверх)

044 223-51-75

095 704-38-55

094 823-38-75

 

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця 9.00-18.00

субота та неділя - 

за попереднім записом

Для юридичних осіб:

для фізичних осіб:

Особистий адвокат по кримінальних справах у Києві - Позняки, Осокорки

Особистий адвокат потрібен найчастіше громадянам, яких підозрюють або вже звинувачують у скоєнні злочину. У цьому випадку обвинуваченому (підозрюваному) практично неможливо обійтися без захисника, готового відстоювати його інтереси, здатного вибрати найбільш правильну лінію захисту і відстоювати надалі інтереси клієнта в ході досудового та судового слідства. Крім того, послуг адвоката в обов'язковому порядку потребують і особи, яких викликають до правоохоронних органів у якості свідків для дачі показань по якомусь кримінальному провадженню. По-перше, право свідка користуватися послугами адвоката закріплено законодавчо (ст. 59 Конституції України, ст. 66 Кримінального процесуального кодексу України), по-друге, присутність адвоката при допиті свідка захистить останнього від можливих неправомірних дій слідчого (оперативного співробітника) по відношенню до нього, змусить чітко дотримуватися процедури допиту, передбачену Кримінальним процесуальним кодексом України.

Адвокат у Києві - кваліфікована правова допомога, досвід та професіоналізм у рішенні питань кримінальних справ та цивільних спорах

Перевага роботи з адвокатами з Юридичного бюро "Ксенія Гольдарб і партнери" полягає в тому, що у нас працюють юристи і адвокати, що спеціалізуються на різних галузях права, і в яку б сторону не повернулася справа, Ви завжди зможете отримати кваліфіковану правову допомогу, не зважаючи на те, потрібен вам адвокат по кримінальних справах (Київ) чи захисник, що спеціалізується на цивільним спорах.

Особистий адвокат з Юридичного бюро "Ксенія Гольдарб і партнери " - це адвокат, який не дає клієнтові красивих обіцянок і помилкових гарантій про те, що рішення по справі буде виключно на його користь, а чесно і якісно виконує свою роботу, керуючись при цьому законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», Правилами адвокатської етики та іншими нормативно-правовими актами. Тож звертаючись в юридичне бюро "Ксенія Гольдарб і партнери" Ви цілком можете розраховувати на кваліфіковану допомогу спеціаліста будь-якої галузі, починаючи з цивільних спорів і закінчуючи кримінальними справами.