ЮРИДИЧНЕ БЮРО

«Ксенія Гольдарб і партнери»

«Для нас не важливо, на чиєму

боці сила, - важливо лише те,

на чиїй стороні право»

Адреса, Телефон:

м. Київ, вул. О. Пчілки, буд. 5, офіс 271,

каб. №2 (3 поверх)

044 223-51-75

095 704-38-55

094 823-38-75

 

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця 9.00-18.00

субота та неділя - 

за попереднім записом

Для юридичних осіб:

для фізичних осіб:

РЕЄСТРАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ (КИЇВ, ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА)

Кожен громадянин України має право на ведення підприємницької діяльності, що не виходить за рамки чинного законодавства, в тому числі, і шляхом створення свого власного підприємства (юридичної особи). При цьому слід пам'ятати про те, що незалежно від виду діяльності, яким займатиметься майбутнє підприємство, і обраної організаційно-правової форми - така юридична особа підлягає обов'язковій державній реєстрації з внесенням відомостей про нього до Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб - підприємців.

Реєстрація підприємств у Києві (як і в інших регіонах України) - це відносно нескладна процедура, виконати яку громадяни можуть і самостійно. Проте бувають ситуації, коли початківець бізнесмен не може визначитися з тим, яку організаційно-правову форму обрати для свого підприємства, як правильно скласти необхідні для реєстрації підприємства документи, вибрати оптимальну систему налогооблажения, або просто не хоче витрачати свій особистий час на стояння в черзі до державному реєстратору. В цьому випадку Юридичне бюро "Ксенія Гольдарб і партнери" пропонує скористатися послугою реєстрації підприємства в Києві і будь-якому іншому місті України.

ЛІКВІДАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ (КИЇВ, ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА)

До ліквідації підприємств вдаються з різних причин: коли їх діяльність перестає приносити прибуток, а витрати на утримання стають невиправданими; коли колишні партнери (учасники, акціонери підприємства) з якихось причин посварилися один з одним і більше не можуть знайти спільну мову в питаннях ведення бізнесу і т.д

Ліквідація підприємств в Києві (і інших містах) може бути проведена як силами власників (учасників) підприємства, так і сторонньою організацією на підставі виданої довіреності, договору. У відмінності від процесу реєстрації (створення) підприємства, процедура його ліквідації (закриття) однозначно займе набагато більше часу і сил. В процесі ліквідації підприємства його власники, керівництво в рідкісних випадках може обійтися без компетентної юридичної допомоги. Адже потрібно буде не тільки підготувати всі необхідні для закриття підприємства документи, але і вирішити питання про стягнення дебіторської заборгованості, погашенні кредиторської заборгованості, звільнення співробітників, пройти процедури перевірок підприємства з боку податкової інспеції, управління пенсійного фонду та фондів соціального страхування. Наші фахівці на своєму досвіді знають всі нюанси процедури ліквідації (закриття) підприємства, а тому зможуть надати Вам необхідну і достатню юридичну допомогу в цьому непростому питанні.

ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІД БІЗНЕСУ, КОРПОРАТИВНИЙ ЮРИСТ (КИЇВ, ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА)

Яку б діяльність не здійснювало підприємство / підприємець, в будь-якому випадку у представників бізнесу регулярно виникає необхідність в отриманні юридичної консультацій з різних питань: починаючи зі складання певних видів договорів, перевірок з боку контролюючих органів, і закінчуючи планованими змінами в законодавстві в конкретній сфері і т .п.

Юридичне бюро "Ксенія Гольдарб і партнери" пропонує юридичний супровід бізнесу в Києві і області в рамках одного з "пакетів" абонентського обслуговування. Їх вартість залежить від обсягу юридичних послуг, які вам будуть надаватися протягом місяця. Проте незалежно від обраного "​​пакета" Ви будете регулярно отримувати від нас повідомлення про всі істотні зміни в чинному законодавстві України.

Подібний формат співпраці вигідний представникам середнього і малого бізнесу, що не має (або не бажає мати) у своєму штаті власного юриста. Абонентське юридичне обслуговування практикується і підприємствами, в штаті яких є цілі юридичні відділи.

ІНШІ КОРПОРАТИВНІ ПОСЛУГИ

Корпоративні послуги: правовий супровід реєстрації, ліквідації, реорганізації підприємств усіх форм власності та організаційно-правових форм; правовий супровід внесення змін у статутні документи підприємства (збільшення, зменшення статутного капіталу, зміна складу засновників і т.і.); правовий супровід створення філіалів, відкриття представництв юридичних осіб; правовий супровід проведення загальних зборів акціонерів (учасників), інших органів управління підприємств; розробка пакету локальних документів підприємства тощо.