ЮРИДИЧНЕ БЮРО

«Ксенія Гольдарб і партнери»

«Для нас не важливо, на чиєму

боці сила, - важливо лише те,

на чиїй стороні право»

Адреса, Телефон:

м. Київ, вул. О. Пчілки, буд. 5, офіс 271,

каб. №2 (3 поверх)

044 223-51-75

095 704-38-55

094 823-38-75

 

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця 9.00-18.00

субота та неділя - 

за попереднім записом

Для юридичних осіб:

для фізичних осіб:

Юридичні консультації у Києві - Осокорки, Позняки

Не знаючи, як правильно вчинити в тій чи іншій ситуації, яке єдино вірне рішення прийняти, практично кожен з нас намагається отримати пораду, консультацію у більш досвідченого, компетентного в тій чи іншій сфері фахівця. Юридичне бюро "Ксенія Гольдарб і партнери" надає населенню та представникам бізнес-структур можливість отримати консультацію адвоката, юриста з питань, які виникають у сфері податкового, кримінального, цивільного, трудового, сімейного, господарського, житлового, земельного права.

Юридичні консультації з будь-яких питань від досвічених юристів у Києві

Якщо Ви з якоїсь причини не можете приїхати до нас в офіс, то можна отримати письмову юридичну консультацію незалежно від місця Вашого знаходження - будь-то Київ, Київська область, інший регіон України. Щоб отримати письмову юридичну консультацію, Вам необхідно надіслати свій запит по електронній пошті і оплатити вартість консультації по виставленому Вам рахунку. Дуже важливо, щоб проблема / запитання були описані Вами максимально детально, адже тільки так юрист зможе надати найбільш точну і повну відповідь. Крім того, до свого письмового запиту Вам необхідно буде докласти копії наявних у Вас документів, що стосуються зазначеного Вами питання.

Ми також можемо надати термінову усну юридичну консультацію. Наш офіс знаходиться поблизу станцій метро Осокорки та Позняки, тож ви можете звернутися за нашою допомогою у будь-який час, а ми зробимо все, щоб вам допомогти.

Вартість як усних, так і письмових юридичних консультацій (Київ) залежить від складності питань, на які фахівцеві належить дати відповіді, і часу, витраченого на спілкування з клієнтом. З орієнтовною вартістю консультацій юриста, адвоката Ви можете ознайомитися на нашому сайті в розділі «Ціни на послуги».