ЮРИДИЧНЕ БЮРО

«Ксенія Гольдарб і партнери»

«Для нас не важливо, на чиєму

боці сила, - важливо лише те,

на чиїй стороні право»

Адреса, Телефон:

м. Київ, вул. О. Пчілки, буд. 5, офіс 271,

каб. №2 (3 поверх)

044 223-51-75

095 704-38-55

094 823-38-75

 

Режим роботи:

понеділок - п'ятниця 9.00-18.00

субота та неділя - 

за попереднім записом

Для юридичних осіб:

для фізичних осіб:

ДОГОВІРНА РОБОТА: ПІДГОТОВКА (СКЛАДАННЯ) ДОГОВОРІВ У КИЄВІ ТА ОБЛАСТІ

Складання договорів в Києві і будь-якому іншому місті України - невід'ємна частина роботи будь-якого підприємства. Без договорів неможливі взаємовідносини ні з постачальниками, ні з підрядниками, ні з клієнтами. При цьому первісна підготовка договору - це дуже кропіткий процес, що вимагає знань багатьох нюансів чинного законодавства.

Перед складанням договорів необхідно дати об'єктивну правову оцінку виникаєправовідносини між сторонами, які в подальшому підпишуть документ. Дуже важливо проаналізувати можливі наслідки підписання договору для кожної зі сторін і звести до мінімуму можливі ризики.

Договірна робота, яку проводить Юридичне бюро "Ксенія Гольдарб і партнери" включає в себе не тільки підготовку договорів, а й аналіз проектів договорів, пропонованих до підписання іншою стороною, - на предмет їх відповідності чинному законодавству України, а також інтересам наших клієнтів. Крім того, адвокати Юридичного бюро пропонують своїм клієнтам консультації з приводу правових аспектів укладених ними раніше договорів, і допомагають, в разі необхідності, з найменшими втратами вирішити конфліктні ситуації з контрагентами.

Отже, Юридичне бюро "Ксенія Гольдарб і партнери" пропонує Вам:

  • складання, розробку проектів договорів;
  • правовий аналіз існуючих договорів;
  • доопрацювання існуючих договорів;
  • підготовку протоколів розбіжностей до договорів;
  • правовий супровід виконання договорів;
  • розробку додаткових угод і додатків до договорів;

Ми працюємо з будь-якими договорами, оскільки серед наших співробітників є юристи, що спеціалізуються на різних галузях права.

Договірна робота: складання, розробка проектів договорів; правовий аналіз договорів; підготовка протоколів розбіжностей до договорів; правовий супровід виконання договорів, тощо.